O násVítejte na našich stránkách

Tyto stránky jsou určeny nejen správcům pohřebišť, ale všem občanům, kteří se zajímají o záležitosti spojené s českými a moravskými hřbitovy. Na místech posledního odpočinku spočívají naši nejbližší i vzdálenější příbuzní a přátelé z mnoha předchozích generací.

Dokážeme velmi detailně zmapovat podrobnosti o hřbitovech, náhrobcích a službách správy a dokonce vám i virtuálně ukázat, jak to na místech posledního odpočinku vypadá.

Pomocí interaktivního vyhledávání můžete ve zmapovaných hřbitovech najít jméno které Vás zajímá, zjistít přesné hrobové místo i základní informace. Dále se můžete podívat na panoramatické záběry hřbitova a fotografie jednotlivých hrobů nebo kolumbárií.

Rozvoj stránek a mapování hřbitovů neustále pokračuje a pokud tu ještě není hřbitov nebo jméno, které hledáte, mějte strpení, v budoucnu ho zde můžete najít.

V následujících měsících a letech se budeme snažit o co nejrozsáhlejší zmapování hřbitovů celé České republiky, zatím se můžete podívat na hřbitovy, které aktuálně v naší databázi jsou.

 

Můžeme zmapovat i Váš hřbitov -  více o zpracování v sekci NABÍDKA OBCÍM

 

 

Máme být na co hrdí

154

Počet obcí

171

Počet zmapovaných hřbitovů

42576

Počet hrobových míst

114789

Počet zesnulých

KontaktVítejte na našich stránkách, níže naleznete kontakty

© 2019 České hřbitovy. All Rights Reserved | Design by W3layouts